Skladová dostupnost zboží není aktuální. NAPIŠTĚ NÁM: obchod@mars-svratka.cz | Zavedli jsme energetický příplatek v důsledku zvyšování cen energií a plynu.

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ 4. AŽ 8. ČERVENCE

Vážení zákazníci, v období od 4. do 8. července bude naše společnost uzavřena z důvodu celozávodní dovolené. Budeme pro Vás opět k dispozici v pondělí 11. července. Přejeme Vám pěkné léto!

LISOVÁNÍ - volné kapacity

sériové lisování na excentrický lisech až do tonáže 630t

POPTAT LISOVÁNÍ

NOVÉ - Stojany na kola

nové modely stojanů v našem obchodě

CHCI SE PODÍVAT

OMLUVA za komplikace s e-shopem

Vážení zákazníci, omlouváme se za případné komplikace!Vaše objednávky jsou evidovány a zpracovávány, snažíme se vše vyřídit k Vaší spokojenosti. Eshop však prochází údržbou, Vaše zásilky budou odesílány s prodlevou.

E-SHOP

DOSTUPNOST - lampy !

Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že některé typy a velikosti lamp jsou v tuto chvíli vyprodané, prosím, před zadáním platby předem, informujte se buď telefonicky nebo emailem o dostupnosti Vámi vybrané lampy. Děkujeme za pochopení!

E-SHOP

ENERGETICKÝ PŘÍPLATEK

Vážení zákazníci, v důsledku zvyšování cen energií a plynu, jsme nuceni zavést energetický příplatek.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

LAKOVÁNÍ - volné kapacity

nabízíme volné kapacity v práškové lakovně

POPTAT LAKOVÁNÍ

O naší společnosti

Česká firma MARS Svratka a.s. je tradičním zpracovatelem ocelových plechů. Mezi hlavní výrobní technologie patří lisování, dělení, ohýbání, svařování a povrchové úpravy práškovými laky nebo galvanickým pozinkováním ve vysoké kvalitě.

Firma rovněž disponuje vlastní vývojovou a konstrukční kanceláří výrobků a lisovacích nástrojů a přípravků, které pak i realizuje ve vlastní nástrojářské dílně.

 

 

 

Výrobky01

Mezi nejúspěšnějšími vlastními produkty nalezneme sortiment kvalitního dílenského vybavení(stoly, organizery), boxy na drobné součásti a nářadí, zásuvkové závěsné skříně, děrované panely. Dále pak gastro nádoby pro uchování, transport a výdej potravin a nápojů várnice s výdejním kohoutem i bez. Široký sortiment výrobků pro odkouření kamen roury, kolena a další příslušenství. Tradiční výrobky jako odolné kovové lopatky a petrolejové lampy uzavírají široký okruh vlastních produktů.

Velká část výroby je rovněž věnováná seriové výrobě ocelových lakovaných dílů nábytkového kování pro renomované nábytkářské značky.

Kvalita02

MARS Svratka, a.s. garantuje kvalitu výroby i obchodu také díky profesionálnímu přístupu ke vzdělávání a odbornému růstu svých zaměstnanců.

Sledování nejnovějších výrobních trendů, maximální vybavenost moderními technologiemi a pracovními prostředky – to je základní předpoklad našeho úspěšného podnikání.

Zodpovědný přístup03

Hlásíme se k ekologické a sociální odpovědnosti. Nabízíme nové pracovní příležitosti, zabýváme se příspěvkovou činností.

S maximální zodpovědností přistupujeme k ochraně životního prostředí, kterou naplňujeme nad rámec platných zákonů a nařízení.

Náš výrobní závod leží v srdci chráněné krajinné oblasti Žďárské Vrchy tuto skutečnost si uvědomujeme a okolní překrásné krajiny si natolik považujeme a právě proto vynakládáme maximální úsilí, aby naše činnost měla minimální dopad na životní prostředí v této lokalitě.